Eripakkumised

iRobot robottolmuimeja Roomba 966

iRobot robottolmuimeja Roomba 966
iRobot robottolmuimeja Roomba 966 iRobot robottolmuimeja Roomba 966

17.58 EUR

Mudel: Roomba 966
Saadavus: Laos
Saadaval vaid e-poes. Tarne pakiautomaati 1-4 tööpäeva jooksul. Tasu 3.99
Hind: 630.00€ 499.00€
KM-ta: 415.83€
Esita päring (0)
IRobot Roomba 966 on esimene iRobot, mis suudab navigeerida kogu teie kodus ja puhastada sama loogiliselt kui inimene. Liitium-ioon aku hoiab teie Roombo'i kuni 75 minutit ja kui roboti aku tühjeneb puhastuse ajal tühjaks, viige Roomba dokki ja jätkake puhastamist pärast laadimist automaatselt seal, kus see pooleli jäi. Nii saate olla kindel, et kogu korter puhastatakse täielikult. IRobot Home abil saate puhastamist alustada ükskõik kus. Puhastust saate alustada või ajastada ja hõlpsalt oma edusamme jälgida ükskõik millise Androidi või iOS-i nutitelefoni abil. Seade töötab ka ühe nupuvajutusega otse seadmest.
 
Kolmeastmeline pöörlev külgharjasüsteem eemaldab kergesti tolmu, mustuse, loomakarvad ja suuremad esemed, näiteks teravilja. Visuaalse positsioneerimisega navigatsioonisüsteem iAdapt 2.0 aitab Roombo-l navigeerida su kogu kodukihis sujuvalt ja tõhusalt. Roomba on varustatud kahe kummist mittekinnituva puhastusrulliga, mis ei jää lemmiklooma ega inimeste juuste külge kinni. Kummist rullid pühivad vaibast ka rohkem mustust. Pöörlev külghari lükkab prahi robotrullide ja võimsa imemise alla, nii et Roomba puhastab tõhusalt ka seinarullid. HEPA filter kogub õhu puhtaks kuni ühe mikroni mustust, tolmu ja allergeeni osakesi.
 
Virtuaalne tuletorn kontrollib ja piirab vaakumi voogu korteris. Majaka abil saate määrata oma tubade puhastamise järjekorra või piiritleda alad, kuhu robot ei taha minna. Virtuaalsed majakad võivad piirata ka ringi, kuhu robot ei sisene - see on suurepärane võimalus teie lemmiklooma vee- ja toidutopside jaoks. Robotil on ka sihtpuhastusfunktsioon. Näiteks võite võtta roboti fuajeesse ja vajutada roboti sihtpuhastusnuppu. See võimaldab robotil kiiresti puhastada 1 m² suuruse ala.
 
Sellel Roombal on mustuse tuvastamise andur. Robot tuvastab automaatselt, kas mõni korteri osa on määrdunud, ja puhastab seda mitu korda. Näiteks kui koridoris on palju veerisid, tsüklib robot automaatselt mitu korda koridorist läbi.
 
Spetsifikatsioonid:
 
Mõõdud: Ø: 35,1 cm, mass: 9,2 cm, 4 kg. Robot läbib kõik takistused, millele ta oma suuruse saavutamiseks pääseb
Robot ületab takistusi kuni 2 cm kõrgusele, andur hoiab ära trepikojas kukkumise
Sobib põrandatele kuni 185 m2
Kummist rullid, lemmikloomade või inimeste juuksed ei rullidega kinni
Dirt Detect - andurid
Töökoha puhastamise funktsioon 1 m² suuruse ala kiireks puhastamiseks
Võrreldes iRobot 605-ga 5-kordne imemisvõimsus
Lisaseadmed: Üks virtuaalne sein - saatja (piirab puhastusala), 2 x HEPA filter, 2 x külghari, laadimisjaam
Rakendus saab: käivitada roboti eemalt, planeerida roboti töötamine soovitud ajal - soovitud nädalapäeval, uurida roboti puhastusajalugu ja puhastusala
Google Assistent ja Amazon Alexa ühilduvad
Profex.ee © 2019