Apple AirPods Pro - White

Apple AirPods Pro - White

11.28 EUR

Tootja: Apple
Mudel: MWP22
Saadavus: Läbi müüdud
Hind: 222.00€
KM-ta: 185.00€
Esita päring (0)
AirPods Pro kõrvaklapid on loodud pakkuma lummavat helielamust koos aktiivse taustmüra summutamisega. Läbirežiim võimaldab teil kuulda ümbritsevaid helisid. Kõrvaklappidel on reguleeritav kinnitus, nii et saate neid mugavalt kogu päeva vältel kanda. Nagu AirPods, ühendavad AirPods Pro kõrvaklapid võluväel teie iPhone'i või Apple Watchi. Ja nad on kohe kasutamiseks valmis.
 
Uskumatult kerged AirPods Pro kõrvaklapid kõrvaldavad ümbritseva müra, nii et saate keskenduda kuulatavale. Aktiivne taustmüra vähendamine kohandub pidevalt teie kõrva geomeetria ja kõrvatroppide sobivusega. See surub ümbritsevat maailma, nii et saate täielikult keskenduda muusikale, netisaadetele ja kõnedele.
 
Kui lülitate ümber jäljendusrežiimile, läbivad AirPods Pro kõrvaklapid taas taustaheli ja saate oma ümbrust visualiseerida. AirPods Pro kõrvaklappide välja- ja sissepoole suunatud mikrofonid on võimelised neutraliseerima silikoonist pistikute heliisolatsiooni, muutes kõik heli loomulikumaks kui siis, kui tavaliselt teistega räägite.
 
Seestpoolt õhukesed pistikud tagavad reguleeritava kinnituse. Valida on kolme suuruse vahel. Need kohanduvad teie kõrva kujuga, hoides samal ajal AirPods Pro paigal. Tihe kinnitus tagab suurepärase taustmüra vähendamise.
 
Eritellimusel ehitatud, moonutusteta suure ekspansiooniga helidraiver pakub karget bassi. Suure jõudlusega laia ala võimendi annab ülipuhta heli, pikendades samal ajal aku tööiga. Adaptiivne ekvalaiser kohandab muusika automaatselt teie kõrva kujuga, andes teile helitu ja järjepideva kuulamiselamuse.
 
Apple'i kujundatud H1 kiip pakub uskumatult madalaid heli viivitusi. Hõlpsasti juhtige muusikat ja kõnesid nupuvajutusega või lülitage taustmüra vähendamise ja järelkõlamise režiimi vahel. SIR-i kaudu teadete pakkumine pakub teile võimalust lugeda SIR-is oma teksti AirPodi kaudu. Heli jagamise abil saate teie ja teie sõbrad heli voogesitada korraga kahe paari AirPodiga. Nii et saate koos mängida, filmi vaadata või muusikat kuulata.
 
Pakendi sisu:
AirPods Pro kõrvaklapid
Juhtmevaba laadimisümbris
Silikoonkorgid (kolm suurust)
Lightning USB kaabel C
Profex.ee © 2022