Polar A300 must

Polar A300 must
Tootja: Polar
Mudel: 90054913
Saadavus: Läbi müüdud
Hind: 87.90€
KM-ta: 73.25€
Esita päring (0)

ÖÖPÄEVARINGNE AKTIIVSUSE JÄLGIMINE
Jälgib su päevast aktiivsust erinevatel intensiivsustasemetel ning näitab tehtud samme, läbitud teepikkust ja põletatud kaloreid.
SÜDAME LÖÖGISAGEDUS
Kasutades koos Polari vööanduriga H7 (ei kulu komplekti) mõõdetakse su igat südamelööki ja antakse teada, kas põletad peamiselt rasvu või parandad oma võimekust. Kõige täpsema kalorite põletamise tulemuse annab südame löögisagedusel põhineva treeningu korral.
NUTIKAD KALORID
Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.
FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST
Annab sinu võimekuse paranemisest täpse ülevaate, mõõtes puhkeolekus su aeroobset võimekust ja hinnates su maksimaalset hapnikutarbimist.
UNI
Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.
VAHETATAVAD RANDMEPAELAD
Erksavärvilisi randmepaelu saab hõlpsalt vahetada, nii et need peegeldaksid su tuju ja stiili. Valikus on järgmised värvitoonid: valge, must, roosa, kollane, sinine ja hall.
VIBREERIV PASSIIVSUSHOIATUS
Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause.
TEHNILINE
Veekindel (30 m)
Laetav aku
Aku kestvus kuni 4 nädalat
Mälumaht kuni 60 päeva (päevase aktiivsuse jälgimise ja igapäevase ühetunnise treeningu korral)
ÜHENDUVUS
Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus spetsiaalse USB-kaabliga PC ja Mac arvutitesse Polar FlowSync abil
Polar Flow veebiteenuse kasutamise võimalus Mac-arvutis opsüsteemis OS X 10.6 või uuemas versioonis ja PC-arvutis opsüsteemis Windows XP, 7 ja 8
Uuendatav tarkvara

 

Profex.ee © 2022