Polar Loop 2, Must

Polar Loop 2, Must
Tootja: Polar
Mudel: 90054913
Saadavus: Laos
Hind: 39.60€
KM-ta: 33.00€
Esita päring (0)

Polar Loop 2 on stiilne ja veekindel aktiivsusmonitor, mis paneb su liikuma. Elegantne randmepael jälgib sinu igapäevast aktiivsust ja isegi und, et sind motiveerida ning juhendada parema tervise ja füüsilise vormi saavutamisel.

Aastatepikkuste teadusuuringute tulemusel on Polar loonud meetodi, mille abil saab sulle määrata individuaalse päevase aktiivsuse eesmärgi – ja see põhineb enamal kui vaid sammude loendamisel. Randmepaela Polar Loop 2 aktiivsuse eesmärk on kohandatud vastavalt sinu andmetele ja valitud aktiivsustasemele ning eesmärgi saavutamine edeneb päeva jooksul vastavalt sellele, milline on sinu aktiivsuse kestus ja intensiivsus

Tänu Polari ainulaadsele tehnoloogiale jälgib Polar Loop 2 su päevast aktiivsust viiel intensiivsusastmel: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge. Aktiivsuse riba edeneb vastavalt liikumise intensiivsusele madalast kõrgeni, et saaksid oma edusammudel hõlpsasti silma peal hoida.

Vaata motiveerivaid juhiseid oma eesmärgi saavutamiseks. Randmepaela Loop 2 aktiivsuse eesmärgi saavutamine edeneb päeva jooksul vastavalt sellele, milline on sinu aktiivsuse kestus ja intensiivsus

Enda eest hoolitsemiseks võib olla keeruline aega leida, kuid Loop 2 pakub sulle motiveerivat ja individuaalset juhendamist. Aktiivset eluviisi võib harrastada mitmel viisil, sul tuleb vaid leida endale sobiv viis ja saavutada oma igapäevane aktiivsuse eesmärk.

Kui kannad Loop 2 randmepaela, tunned oma randmel vibreerivaid nutikaid teavitusi (ainult iOS) sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja kalendrisse märgitud kohtumistest.

Randmepaela Loop 2 saad kanda isegi voodis ja see tuvastab automaatselt, kui magama jääd. Vaata oma nutitelefonist Polar Flow rakendusest, kui pikalt ja hästi sa magasid. Kui soovid äratust, hakkab Loop 2 õrnalt vibreerima, kui on aeg silmad avada.

Pehme ja paindlik Loop 2 sobib täiuslikult igale randmele. Tänu 85 eraldi paigutatud LED-tulele ja roostevabast terasest pandlale on see käevõru kvaliteetne ja ööpäevaringselt kasutatav. Ja ära muretse, kas see saab märjaks – see on veekindel.

Sammud ja teepikkus
Jälgib sinu sammude arvu ja teepikkus
Passiivsushoiatus
Seade tuletab iga 55 istutud minuti järel sulle vibreerides meelde, et on aeg end veidi liigutada, ja aitab sul teha igapäevaseid aktiivseid puhkepause
Nutikad kalorid
Annab sulle täpselt teada, kui palju kaloreid sa põletasid. Individuaalne algoritm põhineb sinu andmetel: kaalul, pikkusel, vanusel, sool ja treeningu raskusel.
Aktiivsuse eesmärk
Seade näitab sulle, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, ja annab praktilisi näpunäiteid päevase aktiivsuse sihi saavutamiseks. Samuti jagab see sinu aktiivsuse viieks intensiivsustasemeks: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge.
Uni
Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.
Nutikad teated
Vibroalarm teavitab sind sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja kalendri meeldetuletustest (ainult iOS)
Omadused
Pehme silikoonist randmepaelaga
Kaal 38g
Paksus 10.8mm
Laius 20.0mm
Pikkus 145-240mm
Laetav 38 mAh liitiumpolmeeraku
Aku kestus on kuni 8 päeva ööpäevaringse aktiivsuse jälgimise ja igapäevase ühetunnise treeningu korral

Sildid: Must, , 2, Loop, Polar
Profex.ee © 2021